Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Щодо підготовки КЗ «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» до осінньо-зимового періоду

16 серпня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко з робочим візитом відвідав комунальний заклад Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня».
В ході візиту очільник району перевірив хід підготовки об’єкту до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. Для підготовки даного закладу до опалювального сезону з районного бюджету виділено 556000 грн.
Наразі, комунальним закладом «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» проведено ряд робіт щодо комплексної підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року, а саме: відремонтовано дах овочесховища; здійснюється утеплення горищ та підвалів корпусів поліклініки, терапії, хірургії, інфекційного відділення; ведеться підготовка документів по ремонту теплотраси ЦРЛ (загальна довжина 1700 м, відремонтовано – 500м).
З 20 серпня цього року, за підтримки жителів міста та району, закладом розпочнеться заготівля овочів на осінньо-зимовий період.

  

  
 

Податківці Київщини вилучили майже 50 кг золота з Туреччини

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області вилучили велику партію ювелірних виробів, які ввозилися в Україну з Туреччини поза митним контролем.
В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було  встановлено фізичну особу-підприємця, який ввіз з Туреччини в Україну поза митним контролем 46,5 кг ювелірних виробів із золота. Підприємець займається роздрібною торгівлею годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах, розташованих на території міста Києва та Сумської області.
На підставі постанов суду проведено обшуки в магазинах міст Києва і Суми, за результатами яких вилучено та передано на відповідальне зберігання   2 тис. 498 ювелірних виробів загальною вагою 46,5 кг, орієнтовною вартістю близько 20 млн. гривень.
Досудове розслідування кримінального провадження триває.
ГУ ДФС у Київській області
 
У Київській області припинено діяльність 5 підпільних виробництв алкоголю
З незаконного обігу у поточному році оперативними працівниками вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму 56,4 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 42,5 млн. грн., з яких:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
-  горілчані вироби у кількості 382 дал на суму 1,2 млн. грн.;
-         паливно-мастильні матеріали у кількості 44,8 тонн на суму 1,3 млн. грн.;
-         спирту у кількості 14208 дал на суму 35,5 млн. грн.;
-         автомобілів 3 од. на суму 1,8 млн. грн.;
-         тютюнових виробів 101 тис. пачок на суму 3 млн. грн.
За результатами проведених оперативними підрозділами заходів, припинено діяльність 5 підпільних виробництв, з яких 2 – з незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 3 – незаконного виготовлення спирту.
В даному напрямку роботи розпочато 4 кримінальні провадження, з них
3 за ч. 3 ст. 204 КК України.
З початку року до суду направлено 1 кримінальне провадження за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 204 КК України.
ГУ ДФС у Київській області
 
Від платників Київщини надійшло 408 млн. грн. військового збору
З початку поточного року від платників Київської області на обороноздатність країни надійшло 408 млн. грн. військового збору. Темп росту у приведених умовах до відповідного періоду 2017 року складає 124%, а сумадодаткових надходжень дорівнює майже 80 мільйонів гривень.
ГУ ДФС у Київській області нагадує, що, відповідно до вимог Податкового кодексу України, платниками військового збору є податкові агенти, а також фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.
Ставка податку складає 1,5% вiд об'єкту оподаткування, зокрема, доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.
ГУ ДФС у Київській області


 

Арт-шоу «Переяславщина талановита»

Запрошуємо маленьких та дорослих взяти участь у святі талантів, що відбудеться 18 серпня 2018 року, на головній сцені міста Переяслав-Хмельницький.
Арт-шоу «Переяславщина талановита» - це простір без обмежень, де кожен почуватиметься вільно й зможе отримати задоволення від розваг, спілкування та знайомства з новими друзями.
В програмі свята:
-         Виступи фіналістів арт-шоу «Переяславщина талановита» за результатами відбіркового етапу шоу;
-         Святкова концертна програма за участі запрошених артистів;
-         Нагородження переможців талант-шоу ;
-         Дитячі розваги та різноманітні атракціони;
-         Святкова лазер-дискотека;
 
Початок свята о 16.00 год.
Ми обіцяємо  гарний настрій та чудову атмосферу свята!

Оголошення!Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 27.04.2018 року №329 управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє, про необхідність подання нової заяви та декларації для осіб, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (невістки, зяті, чоловіки). У разі не поновлення документів субсидія не буде розрахована на наступний період.

Семінар для керівників та бухгалтерів аграрного сектору

В залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  15 серпня 2018 року відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів  провів навчальний семінар для керівників та бухгалтерів аграрного сектору на тему: «Актуально про орендну плату за землю, податок на додану вартість, касові операції, працю».
Учасники семінару отримали кваліфіковану допомогу в питаннях:
 1. 1.        оренда ТА ЕМФІТЕВЗИС землІ: облік і податкування.
 2. 2.        Основні напрямки бюджетної політики на 2019-2021 рР.
 3. 3.        ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: причини коригування, заповнення РК у прикладах, періоди відображення РК у декларації з ПДВ, реєстрація «зменшуючого» РК до ПН, виправлення ПН на прохання покупця, помилкова зведена ПН, оплата товару кількома авансовими платежами, ПК на підставі рахунку, Таблиця даних платника ПДВ; якщо Таблицю враховано, але накладну заблоковано; показники СМКОР в Електронному кабінеті, скарга на рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН, ризикові платники ПДВ, тимчасова передача регліміту і ПК, більше двох знаків після коми в ціні ПН, формування податкового кредиту при неподанні постачальником податкової звітності, довідку 20 – ОПП до органів ДФС подає орендодавець і орендар, втрати сільгосппродукції, уцінка запасів, надання майна в оренду, 20-ОПП, експортні операції, експорт сої, зміни у декларації з ПДВ, облік витрачання ПММ.
 4. 4.        БЮДЖЕТНА ПІДТРИМКА: облік бюджетної підтримки, ПДВ-дотація.
 5. 5.        ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: перевірки Держпраці у поточному році, застосування фінансових санкцій за порушення трудового законодавства, розмір авансу, відповідальність за невиплату авансу, повідомлення працівника про нараховану зарплату, страховий стаж при виплаті лікарняних, соціальні відпустки, додаткова відпустка за роботу на комп’ютері, виплата відпускних після відпустки, військова служба в трудовій книжці, зменшення коефіцієнта коригування, ненарахування індексації зарплати та нарахування у меншому розмірі, надурочні роботи.
 6. 6.        ПДФО, ВЗ, ЄСВ: затримка розрахунку при звільненні, поворотна фінансова допомога (позика) фізособі, купівля у фізособи нерухомості та землі для ОСГ, подарунки фізособі в 1 ДФ, ЄСВ з членів ФГ, відповідальність члена ФГ за несплату ЄСВ, нові форми звіту з ЄСВ.
 7. 7.        ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4 ГРУПИ: інформація про НГО земель на сайті ДФСУ, зміна площ с.г. угідь протягом року, зміни розрахунку частки с.г. виробництва.
 8. 8.        ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ: будівлі сільськогосподарського призначення, складське господарство.
 9. 9.        ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК: викиди в атмосферне повітря.
 10. 10.   РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: порядок оприбуткування готівки в касі, касові операції відокремлених підрозділів, порядковий номер на ПКО/ВКО, приклади заповнення ПКО і ВКО, реквізити ВКО, правила заокруглення сум готівкових розрахунків, штрафи за несвоєчасно повернуті підзвітні суми.
 11. 11.   РІЗНЕ: облік безповоротної фінансової допомоги, облік нецільової благодійної допомоги, застосування МСФЗ, новий закон про ТОВ та ТДВ, хто втратив право на субсидію, підвищення облікової ставки НБУ.
         Учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді на всі запитання.

  

   

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ «ПОСАДА: ПРОСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ» ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИНа виконання Указу Президента України від 11 липня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» пункту 3 щодо сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець».
Мета проекту – об’єднання українців, підвищення громадянської свідомості та патріотизму серед широкої цільової аудиторії, до якої входять громадяни України різного віку: діти, підлітки, молодь, люди середнього віку та люди пенсійного віку.
Основна ідея – майбутнє залежить від кожного, від простих українців.

ВІДЕО за посиланням

СОЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «СТРИВАЙ!»Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.
Соціальна інформаційна кампанія «Стривай!» – це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими. Ролики озвучив один із найпопулярніших в Україні артистів Михайло Хома (фронтмен гурту DZIDZIO).
Метою соціальної кампанії є інформування населення про прості але головні принципи власної безпеки на дорозі, а також роз’яснення суті правил, методів та засобів захисту від травмування та загибелі в ДТП. Ця кампанія – ще один крок до формування високо загального рівня дорожньої культури в Україні, що має призвести в результаті до зниження кількості та важкості дорожньо-транспортних пригод.
Проект реалізується в рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН та відповідно до Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України 14 червня 2017 року.

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 15 серпня,  голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян, участь у якому взяли головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба та начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Ясинчук.
Під час особистого прийому були  розглянуті  питання соціального захисту, а саме: щодо надання субсидії для придбання твердого палива, пільгового проїзду та інші.
За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань голова РДА  надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником району, взято на контроль та надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.