Зі 100-річним ювілеєм привітали жительку Переяславщини

Вітання ветеранів з ювілеями на  Переяславщині вже стало доброю традицією, оскільки кожний  із них по праву вважається гордістю й багатством не тільки району, а й усієї України.
01 березня свій сотий день народження відзначила ветеран праці, жителька села Положаї, Переяслав-Хмельницького району – Вакуленко Євдокія Никифорівна.
Привітати ювілярку зібралася родина, а також завітали й почесні гості – заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любов Онопрієнко, перший заступник начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай, помічник народного депутата  Верховної Ради України Сергія Міщенко Тетяна Дейнега, директор ПП «Євросем» Ігор Коновалов, заступник директора ПП «Євросем» Володимир Савченко  та сільський голова Ташанської сільської ради Віктор Кужільний.
З нагоди ювілею поважні гості вручили Євдокії Никифорівні вітальні листівки,  подарунки та квіти, побажали здоров’я, Божої опіки, радості та добра.
Дивлячись на цю життєрадісну, жваву, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. Вона вразила своєю позитивною енергетикою, добру вдачу жінка зберегла, незважаючи на непросту долю.
Залишилося побажати, щоб це сторіччя було хорошим стартом для переяславчан, а Євдокія Никифорівна – добрим прикладом життєлюбства не тільки для односельчан, але й для кожного із нас.