Апаратна нарада

09 січня 2018 року перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Бобровнік провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли керівники  установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Розпочинаючи апаратну нараду присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності Світлани Рячкіної, яка передчасно пішла з життя. Світлий, добрий спомин про Світлану Миколаївну завжди житиме в серцях усіх, хто її знав, любив та поважав.
Під час апаратної наради Юрій Бобровнік представив нового начальника Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» Зуєвича Анатолія Віталійовича. В свою чергу новопризначений керівник зазначив, що сподівається на подальшу плідну співпрацю з керівниками всіх установ та організацій.
Загалом на апаратній нараді присутні підвели підсумки за попередній тиждень та окреслили першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.
Так, головний спеціаліст відділу молоді та спорту РДА Юрій Бурдонос повідомив, що 6 січня 2018 року на Переяславщині, у спортзалі педуніверситету ім. Г. Сковороди стартував чемпіонат з міні-футболу. Матчі двох турів вже зіграні, третій тур розпочнеться 13 січня.
Начальник відділу управління персоналом Інна Левченко акцентувала увагу на тому, що з 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Тож всім державним службовцям до 01 квітня необхідно подати декларацію за минулий рік за формою, яку визначає НАЗК.
Начальник відділу з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг Володимир Горовий зазначив, що центр надання адміністративних послуг Переяслав-Хмельницької РДА у 2017 році здійснював свою діяльність виключно відповідно до вимог законодавства України. В порівнянні з 2016 роком кількість наданих у 2017 році послуг збільшилася на 15%. Всі послуги надаються незалежно від місця проживання суб’єктів звернення та незалежно від місця знаходження майна.
По завершенню апаратної наради заслухавши звіти всіх керівників і начальників установ, підприємств та організацій, було надано ряд рекомендацій, доручень та  визначено терміни їх виконання.