Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Історичний подвиг героїв Крут вшанували на Переяславщині

29 січня 2018 року за участі керівництва району, начальників установ, організацій, сільських голів сільських рад району та громадськості в Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня пам’яті героїв Крут.
100 року тому українська молодь продемонструвала справжній героїзм, любов до України і ціною власного життя запалила дух патріотизму майбутнім поколінням.
Захід розпочала начальник архівного відділу адміністрації Олена Розовик, яка представила присутнім презентацію з історії бою під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Продовжився захід живим виконанням гімну України у виконанні артистів Переяславщини.
Ведучі заходу з патріотичністю донесли присутнім  інформацію про подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України та стали гідними для наслідування прийдешніми поколіннями.
Перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Бобровнік здійснив короткий екскурс в історію тих подій, та зазначив, що в масштабах всесвітньої історії ця битва є символом нескореного духу нашої нації, символом української держави.
Пам’ять героїв, замордованих під Крутами, Героїв Небесної Сотні, та полеглих воїнів АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.
Патріотичного настрою додали виступи талантів Переяславщини – Оксани Ковальчук, Віталія Сандиги, тріо «Криниченьки» та Павла Рекуна, який з усією душевністю виконавши пісню «Не спи моя рідна земля» підняв в залі всіх присутніх.
По-закінченню заходу голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда та заступник голови РДА Любов Онопрієнко поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.