Історичний подвиг героїв Крут вшанували на Переяславщині

29 січня 2018 року за участі керівництва району, начальників установ, організацій, сільських голів сільських рад району та громадськості в Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня пам’яті героїв Крут.
100 року тому українська молодь продемонструвала справжній героїзм, любов до України і ціною власного життя запалила дух патріотизму майбутнім поколінням.
Захід розпочала начальник архівного відділу адміністрації Олена Розовик, яка представила присутнім презентацію з історії бою під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Продовжився захід живим виконанням гімну України у виконанні артистів Переяславщини.
Ведучі заходу з патріотичністю донесли присутнім  інформацію про подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України та стали гідними для наслідування прийдешніми поколіннями.
Перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Бобровнік здійснив короткий екскурс в історію тих подій, та зазначив, що в масштабах всесвітньої історії ця битва є символом нескореного духу нашої нації, символом української держави.
Пам’ять героїв, замордованих під Крутами, Героїв Небесної Сотні, та полеглих воїнів АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.
Патріотичного настрою додали виступи талантів Переяславщини – Оксани Ковальчук, Віталія Сандиги, тріо «Криниченьки» та Павла Рекуна, який з усією душевністю виконавши пісню «Не спи моя рідна земля» підняв в залі всіх присутніх.
По-закінченню заходу голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда та заступник голови РДА Любов Онопрієнко поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.