Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Андрій Пряхін відвідав Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни

12 лютого 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін відвідав Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни (с. Циблі) та подарував подарунки для заняття в кабінетах арт-терапії. Практичний психолог психоневрологічного відділення Ірина Погасій та психолог неврологічного відділення Ірина Варивода, щиро подякували за отримані матеріали, адже пацієнти закладу активно займаються в даному кабінеті, про що свідчать безліч малюнків розміщених на стінах.
Під час зустрічі Андрій Пряхін з директором Центру Юрієм Гріненком поспілкувалися з пацієнтами госпіталю, учасниками АТО, які проходять реабілітацію в даному закладі, зокрема, з командиром 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрієм Янченком. В ході спілкування, Андрій Пряхін цікавився питанням щодо безкоштовного проїзду учасників АТО до лікувального закладу, на що отримав лише позитивні відгуки на адресу місцевих перевізників.
Обходячи палати закладу Андрій Володимирович познайомився з волонтером Аллою Борисенко, яка отримавши численні травми, проходить реабілітацію в даному госпіталі.  Поспілкувавшись з Аллою Дмитрівною, дізнавшись про неабиякі заслуги під час виконання завдань в зоні проведення АТО, організацію переговорів з визволення полонених, їх супроводження, пошук зниклих безвісти та транспортування тіл загиблих, голова РДА був неабияк вражений мужністю, стійкістю та відвагою цієї жінки.
На завершення Андрій Пряхін щиро побажав всім пацієнтам здоров’я,  миру та якнайшвидшого одужання.