Благодійність – це не обов’язок, а бажання допомогти!

Днями, під час візиту голови Переяслав-Хмельницької  райдержадміністрації Андрія Пряхіна до Українського медико-соціальний центр реабілітації ветеранів війни (с. Циблі), відбулася зустріч із Андрієм Янченком, командиром 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», який розповів про проблеми 72 бригади, яка на даний базується в Білій церкві Київської області, та попросив допомоги у поліпшенні матеріально-побутових умов бійців. Очільник району відразу ж звернувся до Григорія Порала, керівника ПОА «Україна» (с. Велика Каратуль), який у свою чергу негайно відреагував на прохання, перерахувавши 25 тисяч гривень.

Тож, голова Переяслав-Хмельницької  райдержадміністрації Андрій Пряхін разом із сільським головою Великокараульської сільської ради Олександром Середнім зустрілися з Григорієм Поралом, висловили йому безмежну вдячність за чуйність, людяність, доброту, безкорисну благодійну допомогу та підтримку воїнів АТО і вручили Подяку від голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.