Відбувся волейбольний турнір пам’яті воїнів АТО

Четвертого березня відділом молоді та спорту РДА разом із благодійним фондом «Пліч-о-пліч разом» за підтримки агропідприємства «Земля Переяславщини» у спортивній залі школи села Виповзки провели волейбольний турнір пам’яті воїнів АТО. У змаганнях взяли участь вісім команд: із Поліг-Вергунів, Лецьок, Цибель, Гайшина, Циблівської ЗОШ, Великої Каратулі, Ташані та вищезгаданого благодійного фонду.
Розіграш на першому етапі проходив за олімпійською системою – до двох перемог у партіях. Команда, яка програла, залишала турнір. Серед невдах, які уже після першого туру залишили змагання, – дві циблівські команди, волейболісти Поліг-Вергунів та Гайшина. Зрештою у матчі за третє місце зійшлись волейбольні дружини Лецьок та Ташані. Лецьківчани без проблем у двох партіях із рахунком 25:14 та 25:17 розібрались із суперниками. Гра за перше місце між командами благодійного фонду та Великої Каратулі теж завершилась після двох партій, але була напруженішою: великокаратульці із мінімальним рахунком 22:25 та 20:25 поступились суперникам.
Переможці та призери отримали від організаторів кубок, медалі, грамоти, грошові винагороди та цінні подарунки.
Інф. «ВП»