Яскраві діти України

Гідну нагороду за свою працю отримали найталановитіші діти нашого району, а саме: переможці районного та учасники обласного етапу конкурсу-захисту МАН, учасники  фіналу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету» учні Великокаратульської загальноосвітньої школи Надід Юрій та Карпенко Валентин;  переможниця районного конкурсу «Калиновий дзвін» учениця Гайшинського навчально-виховного об’єднання Кутова Вікторія; неодноразові переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів зі спортивно-бальних танців вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, учениці Великокаратульської загальноосвітньої школи Овсієнко Вікторія та Онищенко Анастасія; переможці обласних олімпіад з історії, інформаційних технологій, трудового навчання, учні Дем′янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петренко Інна, Шинкар Дмитро, Петренко Ярослав та Руденко Роман, які стали глядачами масштабного національного фіналу конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України" що відбувся 16 березня на головній сцені країни в столичному Палаці «Україна». Саме тут було визначено представника нашої держави на всесвітньому легендарному конкурсі SANREMOJUNIOR-2018. За рішенням журі перемогу здобула 12-річна Єлизавета Волощенко з Херсонщини, яка виконала відомий хіт Beyonce «Listen». Жаданий кубок їй вручили засновник проекту "Яскраві діти України" Ярослав Москаленко та президент SANREMOJUNIOR Паоло Альберті.
Загалом у конкурсній частині фіналу змагались 26 учасників з усіх регіонів України, включаючи Донецьку, Луганську області та АР Крим. Спецприз за краще виконання української пісні отримала Богдана Марченко з Чернігівщини, яка відмінно заспівала українську народну пісню «Ой люлі, люлі». Вагому відзнаку їй передала представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко.
У складі журі перебували Народний артист України, співак Тарас Петриненко, Народний артист України, поет Юрій Рибчинський, продюсер та композитор Руслан Квінта, а також співачки Illaria і Tayanna.
Глядачі гала-концерту побачили не лише чарівні виступи юних фіналістів, але й зіркові сюрпризи від Monatik, Время и стекло, Tayanna, Illaria, NK (Насті Каменських), Tarabarova, Alyosha, Данелії, Один в каноє, Руслана Квінти, Тараса Петриненка та інших.
Подія транслювалась в прямому ефірі телеканалу М1 та в соціальній мережі facebook.
Тисячі талановитих дітей із різних куточків держави від великого мегаполіса до найменшого села змагалися за право взяти участь у всеукраїнському фіналі конкурсу. Вони пройшли районні кастинги, обласні етапи із гала-концертами, а також майстер-класи від зірок сучасної естради. Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі. Зокрема, до проекту були залучені Юрій Рибчинський, Тарас Петриненко, Ніна Матвієнко, Олег Собчук (СКАЙ), Alyosha, Антон Копитін, Світлана Тарабарова, Tayanna, Dilara, Руслан Квінта, Illaria, Роман Руссу, Віра Кекелія, Марина Одольська, Гусейн Абдуллаєв. За рік в усіх етапах конкурсу по всій Україні взяли участь майже 15 тисяч дітей.
Конкурс “Яскраві діти України” проходитиме і надалі, даючи дітям з усіх регіонів отримати визнання свого таланту та можливості для його розвитку. А ми дякуємо районній державній адміністрації за чудовий подарунок та прекрасні емоції від заходу.