«Біда від ніжного серця»

Якщо у серці  молодого, симпатичного сина багатих батьків тьохкають солов’ї  лише від одного погляду на дівчат, то чим йому зарадити?.. Так! Мудрою порадою - знайти  наречену по любові, запропонувати їй руку і серце, а заодно і все, що маєш, відгулявши розкішне весілля. Отож, багатій Василь Петрович  Золотніков, (Юрій Павлов), із своїм  сином Олександром, (Олег Фрасинюк),  їде у будинок  Дарії Семенівни, (Тетяна Костюк),- колишньої  його романтичної  любові. А у Дарії Семенівни єдине багатство – красива, але ж зовсім не вихована дочка Марійка, (Євгенія Кот).  Клопіт матері  - віддати заміж доньку за багатого жениха, хоч і старого князя Курдюкова, який в останню мить  надіслав  лист посильним (Міша Галіченко) про те, що не зможе  бути  присутнім  на  балу.
Ось тут, на  щастя  матері, і приїздять легковажний Олександр, і його батько. У той  день, сюди ж завітала Горпина Григорівна Кубиркіна, (Оксана Бутник), із донькою  Катінькою, (Юлія Мусієнко), - колишньою коханою Олександра. Катя  потрапила у любовну авантюру  із вусатим гусаром, тож у її матері також одна біда – віддати дочку заміж за багатія!
Олександр устигає приділити багато уваги ще одній дівчині – добрій, працьовитій і освіченій племінниці Дарії Семенівни, Настусі, (Наталія Дола). Так і закрутився справжній  водевіль: Олександр своє ніжне серце і любов  готовий подарувати  кожній із трьох дівчат, а матері і їх доньки у нього за спиною  влаштовують усілякі підступи, щоб заволодіти його двома мільйонами. У розпачі він розуміє - одружитися на трьох  відразу йому не дозволять, а однієї дівчини йому замало! Батько,звичайно, щоб порятувати єдиного сина, йде на хитрість. Так знаходиться та одна – єдина, з якою приходять і радість, і втіха, і щастя, а не біда від ніжного серця! Статус багатія, матеріальне благополуччя  не можуть бути мірилом  людського щастя – ось що і стало головною ідеєю  іскрометного водевілю Володимира Сологуба «Біда від ніжного серця».
25 березня, усі хто завітав до районного Будинку культури, стали живими свідками повчальної любовної історії,написаної графом Володимиром  Сологубом ще у XIX  ст., наповненої приємним гумором, піснями і танцями.
Грайливого та веселого настрою водевілю додали вірші місцевого автора,члена Спілки письменників України  Олега Князенка, а потішні  «па де па» героїв поставила хореограф Любов Черниш. Над реквізитами  водевілю,його  художнім та  музичним оформленням професійно попрацювали  Богдан Холодний, Ігор Янчук, Анатолій Олексенко, Віктор Янчук, Євгенія Кот  та Микола Гриценко.
Режисером  та головним  натхненником  цієї  чудової  комедії, як  і попередніх  неперевершених  постановок  «народного»  театру  районного Будинку культури,  стала  Інна Олійник.