Майстер-клас з писанкарства проведено в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни

Всі ми чекаємо великого світлого свята Воскресіння Христового. Напередодні цього свята 05 квітня 2018 року працівники відділу молоді та спорту Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та учні Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. зустрілися з воїнами АТО в приміщенні Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни (с. Циблі).
Великдень – найвеличніше християнське свято.

Одним з основних атрибутів світлого свята є красиво прикрашені яйця. Вони символізують відродження і оновлення життя. Жоден великодній стіл не обходиться без них. Тож діти запропонували захисникам України провести майстер-клас із писанкарства. Вони розповіли про символіку кольорів і візерунків української писанки, дали можливість кожному спробувати свої здібності і відчути себе продовжувачем славних православних  традицій. Дитячій творчості та фантазіям не було меж.

Учасники майстер-класу на закінчення заходу подякували учням та пригостили їх солодощами.