Діти Переяслав-Хмельницького району отримали смачні великодні паски

Великдень - свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Оскільки у неділю відзначатиметься велике християнське свято Світлого Христового Воскресіння, напередодні працівники Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  традиційно привітали багатодітні сім'ї, родини де виховуються діти із особливими потребами, сім'ї що перебувають у складних життєвих обставинах.  Не обійшли увагою прийомні та патронатну родини, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Цього року понад шістдесят родин (170 дітей) Переяслав-Хмельницького району отримали смачні великодні паски.
Завжди, а особливо напередодні Великодніх свят, ми не повинні забувати про дітей. Кожна дитина повинна відчути свято Великодня, його тепло та любов.