В центральній районній бібліотеці проведено годину-реквієм "Попіл знищених стукає в наші серця"

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається щорічно за ініціативою Організації Об’єднаних Націй на честь інтернаціонального повстання в’язнів концтабору в Бухенвальді проти гітлерівських катів.

Відзначаючи цей день, 11 квітня 2018 року в приміщенні центральної районної бібліотеки було проведено годину-реквієм "Попіл знищених стукає в наші серця".

Захід розпочався вступною бесідою "Концентраційні табори – злочин проти людства", яку провела директор ЦБС Світлана Харіна. Учасники переглянули відеофільм про концтабір Майданек та прослухали вірші у виконанні працівників бібліотеки. Захід супроводжував "Реквієм" Моцарта.

Оформлена книжкова виставка  "Фашистські табори смерті – геноцид проти людства» та зроблений бібліографічний огляд літератури.

На  заході були присутні учні старших класів, запрошені читачі, працівники районного будинку культури та бібліотекарі.

Усіх загиблих у фашистських концтаборах вшанували хвилиною мовчання.