Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!



«Повінь пішла на спад, або як працівникам водогосподарських організацій вдалося приборкати річку Трубіж»

На виконання протокольного рішення засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації від 27.03.2018 року було проведено комісійне обстеження проходження повені по річках Трубіж, Карань, Броварка, Альта.

В комісійному обстеженні взяли участь Гопанчук О.Т. начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації, Андрущенко А.О. провідний інспектор Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області, Мисник В.О. начальник Переяслав - Хмельницької експлуатаційної дільниці Дніпровського басейну управління водних ресурсів та Бондаренко М.М. начальник Переяслав-Хмельницької дільниці Трубізького міжрайонного управління водного господарства.

Згідно з інформацією наданою Мисником В.О., 15 березня 2018 року – початок інтенсивного підняття рівня води в річці Трубіж.  06 квітня 2018 року – максимальне підняття рівня води.

Трубізькою насосною станцією  з 15.03.2018 по 16.04.2018  перекачано 81,7 млн. м3 води.

Використано електроенергії на перекачку води  з 15.03.2018 по 16.04.2018 - 2,3млн. кВт. В пік проходження повені (06.04.2018) витрати води в річці Трубіж становили 48,4 м3/сек., а на момент перевірки становила  26,0 м3/сек. На даний час Трубізька насосна станція працює в штатному режимі, задіяно 2-а насосні агрегати.

Бондаренко М.М. проінформував, що рівні води на руслових шлюзах річок Трубіж, Карань та Броварка в порівнянні з піковим період,  на сьогоднішній день зменшились на 60-140 см.

         Робочою групою прийнято рішення:

         Рекомендувати Трубізькому міжрайонному управлінню водного господарства провести інвентаризацію зелених насаджень в прибережних захисних смугах на предмет виявлення пошкоджених (сухих) дерев, які можуть створювати затори на річках, що призведе до погіршення  пропускної  спроможності води.