Делегація дітей та молоді Переяславщини відвідали «Холодний Яр-2018»

Днями, а саме 28 та 29 квітня делегація у складі  34 учасників - дітей, молоді та артистів  Переяславщини відвідали  щорічні вшанування героїв Холодного Яру, що проходять на Чигиринщині ( Черкаська область), та взяли участь у музичному фестивалі. З метою піднесення патріотичного духу та вивчення історії  українотворення учасники поїздки приймали участь у різноманітних заходах протягом двох днів.
28 квітня у селі Медведівці відбулось урочисте відкриття вшанувань та Всеукраїнського турніру бойових мистецтв.
Також в цей день за організацією молодіжного військово-спортивного товариства «Сокіл» було проведено низку заходів спортивного спрямування, в одному з них  наш земляк з села Дем’янці Владислав Зима виборов почесне 2-ге місце показавши чудовий результат у стрільбі з пневматичної зброї .
Того ж дня о 17.00 год. відбувся музичний фестиваль патріотичної козацької пісні в якому поруч з відомими музикантами України, такими як рок-гурти «Тінь сонця», «Проти течії» кобзарями Тарасом Силенко, Михайло Ковалем та іншими, достойно виступили наші артисти Павло Рекун, котрий виступав як на головній сцені так і на інших локаціях, Юлія Ковалівська та гурт «Дівчата» заявили про Переяславщину виконавши патріотичних пісень.
Вже другого дня, 29 квітня, програма видалась не менш цікавою та насиченою, в рамках загального дійства, юнацьким корпусом Черкащини «Джура», була організована доволі нелегка Гра Пластун «Стежками нескорених», де діти віком від 14 до 18 років мали пройти холодноярськими місцями (більше 10 км), знайти зазначені пункти на карті та якісно і швидко виконати спеціальні завдання, отримуючи за це відповідний бал. Дітям було цікаво, адже доводилось долати навісну переправу, розпалювати багаття на швидкість, показувати свої знання з історії України та надання першої медичної допомоги, стріляти з лука, складати і розкладати автомат, робити добрі справи. Від Переяславщини взяли участь дві команди по 8 дітей. Майже всі були новачками даної гри, але за рахунок злагодженої командної роботи показали хороший результат зайнявши перші місця. Всі учасники хоч і були стомлені, але в той же час безмежно щасливі, адже отримали великий заряд позитивних емоцій. Кожного призера чекали подарунки у вигляді спеціальних кулонів та патріотичної літератури автором якої є відомий поет, один з організаторів данного музичного фестивалю «Холодний Яр 2018».
Також по закінченню квесту делегація відвідала хутір Буда, де всі мали змогу познайомитись з величчю 1100літнього дуба Максима Залізняка та насолодитись музичним фестивалем.
Байдужим не залишився ніхто, адже доповнювала ці два надзвичайно атмосферні  дні  - ночівля в наметовому козацькому поселенні та смачна польова кухня.

Добре, що в українців є Холодний Яр.
Холодний Яр завжди прийме, втішить, надихне та відновить сили.
Але Холодний Яр неможливо обдурити – він розпізнає ворога і зрадника.
Тут лише свої.