Відбувся районний відбір на обласний вокальний дитячий конкурс «Яскраві діти України»

Сьогодні, 3 травня, в районному будинку культури м. Переяслав-Хмельницький відбувся районний відбір  на обласний вокальний дитячий конкурс «Яскраві діти України». Обов’язковою умовою якого було виконання двох пісень будь-якого жанру одна з яких українською мовою  інша ж іншомовна, вікова категорія до 15 років включно. Стало приємністю, що в наших селах  на Переяславщині знайшлись такі діти. Троє учасниць достойно представили  увазі журі себе і свої таланти. Оцінювали виступи професійні та об’єктивні члени журі: керівник апарату Переяслав-Хмельницької РДА  Валерій Перчук, начальник відділу культури  Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко, керівник народного інструментального ансамблю «Переяславський Диксиленд» та народного тріо «Криниченька» Анатолій Євсевський, співачка, викладач школи різножанрового вокалу  «ImproviNation» Ліда Ющишина, співачка, лауреат Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів Оксана Ковальчук.
Порадившись, було обрано переможницю,  якою стала жителька села Циблі - Діана Дяченко.
Голова журі - Лідія Ющишина подякувала усім учасницям за яскраві виступи та порадила йти тільки вперед, адже кожна з дівчат безумовно талановита і яскрава дитина.
Вже  1 червня 2018 року наша юна землячка представить Переяславщину на обласному етапі конкурсу «Яскраві діти України».