Відбулося позачергове засідання Переяслав-Хмельницької комісії з питань ТЕБ та НС Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

04 травня  2018 року під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Юрія Клименка відбулося позачергове засідання Переяслав-Хмельницької  комісії з питань ТЕБ та НС Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.  На комісію були запрошені заступник  командира бригади з озброєння військової частини А 3085, полковник Едуард Сайко та Дівичківський сільський голова Девко Тимофій Петрович.
Комісією були розглянуті  питання:

1. Про сили та засоби, які є в наявності на території військової частини А3085 для недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.

2. Про виконання плану взаємодії військової частини А 3085 з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при ліквідації (запобіганню) надзвичайної ситуації.

Заступник командира бригади з озброєння військової частини А 3085, полковник Едуард Сайко доповів, що в розпорядженні військової частини є ЗІЛ 131-АЦ 40 – 2 одиниці, 2 бойові розрахунки, чергові машини-2 одиниці, КРАЗ 255Б -1 – 2 одиниці, постійний черговий підрозділ з пожежної безпеки в складі 7 чоловік та спостережні пости на вишках, які контролюють ситуацію з пожежної безпеки в радіусі 5-10 км.

Вирішили:

1.   Перевірити стан виконання доручення голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  від 05.02.2018 № 9-5 «Про поповнення матеріальних резервів» в частині забезпечення необхідними матеріальними резервами для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

2. Юридичному відділу апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації звернутися до Ржищівського військового лісового господарства з метою проведення робіт по розчищенню  завалів на проїздних дорогах лісових масивів для забезпечення  доступу спецтранспорту при виникненні пожежі.