Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Хореографічні колективи Переяславщини взяли участь у фестивалі «Танець – душа народу»

4 травня 2018 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації за організації Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» та Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України. та з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень Київщини відбувся Всеукраїнський обласний  фестиваль народної хореографії «Танець – душа народу».
Гідно представили Переяславщину хореографічний колектив «Reverence», керівник Владислава Девко та зразковий ансамбль танцю «Ластівка», керівник Надія Данько.
Цього дня «Ластівка» з метою підтвердження почесного звання «зразковий» танцювала тричі у різних вікових групах: танець «Козачок», «Птахи» та «Циганський». Дівчата з колективу «Reverence» цього разу вперше на розгляд національної хореографічної спілки України представили свій талант в танці «За лісами, горами» та «Фламенко» та отримали схвальні відгуки.
Дякуємо керівникам та учасникам колективів за талант та бажання вдосконалювати цей дар, нових досягнень і відкриттів!