Проведено міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства. Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
За сприяння та організації служби у справах дітей та сім’ї адміністрації 05 травня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації за головуванням голови адміністрації Юрія Клименка, керівника апарату адміністрації Валерія Перчука, заступника голови районної ради Івана Бугаєнка, начальника служби у справах дітей та сім’ї Світлани Бутник, начальника відділу агропромислового розвитку Любові Кузькової, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександра Гопанчука, заступника начальника управління соціального захисту населення Світлани Осіпової, головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Галини Овсієнко, головного спеціаліста відділу освіти Катерини Безрук, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елли Смаль, заступника начальника управління –начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Андрія Ваша, начальника відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олени Вовк відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Переяслав-Хмельницького району.
На засіданні штабу розглядалися питання:
 - про підготовку до оздоровчої кампанії та прогнозовані показники на 2018 рік;
- про попередження виникнення надзвичайних ситуацій в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
Присутні ознайомилися з фотослайдами з пропозиціями щодо надання оздоровчих та відпочинкових послуг у 2018 році.
Представники усіх служб причетних до організації оздоровлення дітей, поінформували про стан підготовки до літньої оздоровчої кампанії та висловили свої зауваження та пропозиції.
За підсумками наради прийняті відповідні рішення.