Відбулася планова зустріч групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатної родини

З метою розвитку сімейних форм виховання, запобігання потрапляння дітей в інтернатні заклади, збереження народних традицій і моральних цінностей сім'ї, а також з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім'ї та Дня матері, 14 травня 2018 року відбулася планова зустріч групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатної родини. Захід був організований Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Зустріч відбулася на базі Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку.
З вітальним словом до учасників заходу звернулась директор центру Елла Смаль. Завідувач психолого-медико-психологічної консультації Переяслав-Хмельницького районного відділу освіти Ірина Бідюк розповіла батькам про діагностичні методики та надала методичні рекомендації щодо попередження неуспішності школярів та формування мотивації до навчання.
 Практичний психолог психолого-медико-психологічної консультації Переяслав-Хмельницького районного відділу освіти Віта Тарапон провела з дітьми діагностичне тестування щодо визначення самооцінки, креативності та ролі в сім'ї. За результатами обстежень батькам були надані поради щодо виховання та розвитку підлітків.
Людмила Бурмантова, вчитель трудового навчання Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, виготовила з дітьми солодкі букети із цукерок  для мам. Діти з радістю та зацікавленістю  взялися до роботи, вкладаючи всю свою любов у кожну квітку.
Для присутніх пролунав музичний подарунок від Альони Шевченко, учениці музичної школи ім. Павла Сениці.
Важливим акцентом заходу була участь у ньому молодих мам – мешканців соціального гуртожитку, які мали змогу проаналізувати причини та наслідки власних складних життєвих обставин, що стали причиною потрапляння до даного закладу.
Цікавою була робота із виготовлення родинного гербу. Кожна сім’я  зобразила  дітей, членів родини, домашніх улюбленців. Також на гербах були зображені українські символи – червона калина, колиска та хата.
Кожна родина, прибула на захід із виробами, які виготовлені своїми руками: картини вишиті бісером, дерев’яна зброя, смачна випічка, квіти вирощені на власному подвір’ї.
 Обговорювали результати заходу запрошені та мешканці гуртожитку  за філіжанкою смачної кави та солодощами.