Нарада керівників закладів освіти Переяслав-Хмельницького району

16  травня 2018 року за участю голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка та голови районної ради Петра Качкалди  начальник відділу освіти Таміла Дубина провела нараду із керівниками закладів освіти району.
Під час наради голова РДА Юрій Клименко подарував всім навчальним закладам району книгу «Переяславщина: люди та їхні справи».
На нараді були присутні представники Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Вовк та головний спеціаліст відділу безпечності якості харчових продуктів та ветеринарної медицини Олена Каратугіна, які зупинилися на питанні дотримання санітарних норм під час роботи пришкільних таборів на базі закладів загальної середньої освіти  та якості харчових продуктів.
Начальник юридичного відділу апарату адміністрації Роман Литвишко надав роз’яснення щодо  призначення керівників закладів загальної середньої освіти на конкурсній основі та укладення контрактів.
Під час наради також розглянуті питання щодо співпраці керівників закладів освіти із сільськими радами, про організоване завершення 2017/2018 н.р., проведення державної підсумкової атестації, про  зарахування учнів до 1 класів, підготовку закладів освіти району до нового 2018/2019 н.р. та педагогічних працівників до впровадження Концепції «Нова українська  школа», створення та функціонування у районі інклюзивно-ресурсного центру,  організацію роботи літніх мовних та оздоровчих таборів у закладах освіти району влітку 2018 року.
Обговорювалися питання проведення І (районного) етапу військово-патріотичної Всеукраїнської гри «Сокіл «Джура» та заключного районного свята обдарованих дітей «Яскрава палітра Переяславщини» у 2017/2018 навчальному році.
За підсумками наради прийняті відповідні рішення та надано доручення.