Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми

17 травня  2018 року  в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада  на тему: «Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми ».  Участь в нараді взяли служба у справах дітей та сім’ї, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник проекту МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Стрига,  патронатна родина.

На нараді були розглянуті питання щодо продовження надання послуги патронату та тимчасове влаштованим під патронат дітей, виплати соціальної допомоги: яким він має бути, його роль, права, обов’язки, формат роботи в процесі надання послуг дитині і її сім’ї та обговорення категорій дітей, які можуть потребувати тимчасового влаштування під патронат.