День вишиванки в закладах освіти району

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі

17 травня 2018 року Україна святкує День вишиванки. Це свято  покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині,   символізує національну єдність.
Не оминули своєю увагою таке свято учні та працівники закладів освіти району. Учнівські та педагогічні колективи замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня у закладах освіти проведені різноманітні заходи: парад вишиванок, флешмоби, фотоконкурси, акції, виховні години,   учнями та їх класними керівниками були створені справжні виставки української народної вишивки.
Начальник відділу освіти Таміла Дубина взяла участь у святі, яке проходило в Циблівському ДНЗ «Колосок» та Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Проведення свята свідчить, що вихованці шкіл відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу. Вишиванка є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.
Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку!