На Переяславщині відбулися пожежно-тактичні тренування

23.05.2018 року в ДОЗ СТ «Славутич» відбулися показові пожежно-тактичні тренування, які проводились управлінням з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Київській області для керівників дитячих оздоровчих закладів Київської області.
На пожежно-тактичному тренуванні були присутні перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Анісімов Андрій, начальник департаменту з питань ЦЗ та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА Аксенов Ігор, начальник ГУ ДСНС України в Київській області Слободяник Василь, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Клименко Юрій, керівник апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  Перчук Валерій, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Гопанчук Олександр.
Тренування проходили в три етапи:
І етап - теоретична частина. У актовій  залі ДОЗ СТ «Славутич» головним інспектором Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області  Бутенком Олександром було проведено лекційне заняття з метою ознайомлення керівників дитячих оздоровчих закладів Київської області щодо можливих варіантів виникнення пожеж в дитячих оздоровчих закладах, порядок дій персоналу та дітей при виникненні пожежі, здійснення евакуаційних заходів.
ІІ етап – практичне відпрацювання. За задумом тренування в приміщенні кіноконцертної зали ДОЗ СТ «Славутич» виникла умовна пожежа, під час якої відпрацьовувалися практичні навички  щодо локалізації та гасіння пожежі з проведенням евакуації персоналу та відпочиваючих.
ІІІ етап – показове навчання рятування людей на водному об’єкті.
Рятівники  комунальної рятувально-водолазної служби КОДА розповіли про необхідність встановлення попереджувальних знаків, обстеження акваторій водних об’єктів, облаштування пляжів та інших місць масового відпочинку населення біля водних об’єктів, забезпечення їх сезонними рятувальними постами. Також було проведено демонстрацію спеціальної техніки та обладнання яке використовується  при здійсненні водолазно-рятувальних робіт.
В пожежно-тактичному тренуванні приймали участь спеціалізовані служби цивільного захисту Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області: територіальна протипожежна спеціалізована служба цивільного захисту, територіальна медична спеціалізована служба цивільного захисту, спеціалізована служба цивільного захисту енергетики та спеціалізована служба цивільного захисту охорони громадського порядку.