Свято останнього дзвоника відзначили в Великокаратульській школі

Сплетіння радісного дитячого та квіткового розмаю останнім дзвінком вливається у кожну душу. Бо кожен з нас колись був, чи є, чи буде учнем. І тому свято останнього дзвоника є завжди особливим. Це свято і радісне, і сумне водночас. Радісне, бо для багатьох дітлахів цей довгоочікуваний дзвоник сповіщає про три безтурботних літніх місяці свободи, а сумний для тих, хто прощається з дитинством і вступає в доросле життя.
Останній дзвоник продзвенів для учнів Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Особливим він був для 8 випускників.
Традиційно на початку лінійки директор школи Заболотній Віталій Юрійович привітав усіх зі святом. Підбиваючи підсумки року, що минає, було відзначено кращих учнів, якими пишається школа. За гарною традицією було нагороджено кращих вихованців - переможців різних змагань та конкурсів подяками та дипломами. До привітань долучилися сільські голови села Велика Каратуль Олександр Петрович Середній та села Строкова Микола Васильович Жук,  директор ПОА «Україна» Григорій Степанович Порало, який традиційно нагородив переможців конкурсів грошовими винагородами.
На свято останнього дзвоника завітали шановані гості: колишній випускник, нині генерал-лейтенант міліції у відставці Віталій Григорович Ярема,  який, не дивлячись на зайнятість у суспільному житті країни, зумів знайти час і  приїхати на свято до рідної школи, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Васильович Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Григорович Качкалда, начальник відділу освіти Таміла Анатоліївна Дубина.
З вітальним словом до учнів та випускників звернувся Віталій Ярема. Він щиро привітав усіх з довгожданим святом, згадав свої роки навчання, вчителів, юнацькі мрії. «Сьогодні зворушливий, особливий день. Мені приємно бути на останньому дзвонику саме тут, у рідній школі», - сказав він. Звертаючись до випускників, Віталій Григорович наголосив: «Ви очікуєте змін у житті, думаєте про те, що буде завтра. Але перш за все, треба сказати «дякую» вашим вчителям та батькам, тим, хто вклав у вас своє серце та свої знання. Я хочу побажати вам успіхів та наполегливості. Життя не завжди є справедливим, але якщо докладати зусиль - ви досягнете мети! Бажаю вам успішно використати свій потенціал та стати гідними громадянами України».
Великокаратульських школярів із святом останнього дзвоника теплими напутніми словами вітали Юрій Васильович Клименко та Петро Григорович Качкалда, які від райдержадміністрації та районної ради подарували школі лазерного принтера.  До слів привітань  також приєдналася начальник відділу освіти Таміла Анатоліївна Дубина, яка висловила побажання успіхів і натхнення усій шкільній родині, а передусім, випускникам одинадцятого класу.
І, як завжди, героями свята були випускники. Незвичайно тихі, гарні і такі рідні стояли вони перед шкільним строєм і, ховаючи сльози суму і безпорадність і біль розлуки, говорили свої прощальні слова подяки вчителям, вихователям і всім працівникам школи, які стільки праці, терпіння і доброти вклали в їхні душі і серця.
Також цього дня Віталій Ярема з очільниками району та міста завітали до спортивного клубу «Пліч о пліч». Поспілкувавшись з вихованцями закладу Віталій Ярема подарував їм спортивний інвентар.  В свою чергу, один із засновників даного спортивного клубу Володимир Луценко висловив щирі слова вдячності Віталію Яремі за надану спонсорську допомогу.