Комісійне обстеження готовності до роботи пришкільних таборів закладів освіти Переяслав-Хмельницького району

На виконання розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 25.04.2018 № 226 «Про створення робочої групи для комісійних обстежень об'єктів, що мають соціальне значення, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, закладів харчування, продовольчої торгівлі в Переяслав-Хмельницькому районі» 31.05.2018 року було здійснено комісійне обстеження готовності до роботи пришкільних таборів закладів освіти Переяслав-Хмельницького району.
В складі робочої групи брали участь представники                                Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області та Переяслав - Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
Було обстежено пришкільні табори: Циблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Світанківське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів», Полого-Вергунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малокаратульське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів», Лецьківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ».
За результатами комісійного обстеження робочою групою зроблено висновок, що в основному пришкільні табори вище зазначених закладів до роботи готові та складено відповідні акти.