Відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

06 червня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Валерія Перчука відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, в якому взяли участь  начальник служби у справах дітей РДА Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Світлана Шевченко, генеральний директор центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Голованова, завідуюча психолого-медико-педагогічною консультацією районного відділу освіти Ірина Бідюк, лікар-неонатолог Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Ольга Юрченко, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Переяслав-Хмельницького ВП.
 На засіданні було розглянуте питання однієї сім’ї та однієї особи, що потребують надання соціальних послуг та питання координації діяльності суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  Прийнято рішення про поселення особи до районного соціального гуртожитку. Сім'ї, яка перебуває під соціальним супроводом,  звернутися до управління соціального захисту населення з метою участі у реабілітаційній комісії.