ХХХ міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018»

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та керівники фермерських господарств району відвідали 06 червня 2018 року Ювілейну ХХХ міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2018».
Визначну подію офіційно відкрив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, керівництво Мінагрополітики та інші представники органів державної влади. На Агро-2018 області України демонструють свої досягнення в аграрному секторі. Київщина представлена експозицією в демонстрації інноваційних підприємств, виставки тваринництва та кластерного підходу розвитку сільських громад.
Вже другий рік поспіль Київська область відзначається установленням національного рекорду України. Саме сьогодні було зареєстровано два нових рекорди - «Герб з найбільшої кількості троянд» та «Найбільший вареник з картоплею».
Протягом наступних трьох днів роботи виставки будуть проведені профільні конференції з актуальних питань розвитку агропромислового комплексу.