Команда Переяслав-Хмельницького району взяла участь у Всеукраїнській спартакіаді серед держслужбовців

9 червня в Ірпені відбулася фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.
Участь у змаганнях взяла команда Переяслав-Хмельницького району на чолі з виконуючим обов’язки начальника відділу молоді та спорту РДА Юрієм Бурдоносом.
Урочиста церемонія відкриття розпочалася на центральному міському стадіоні «Чемпіон» міста Ірпінь.
З вітальними словами до учасників змагань звернулися перший заступник міського голови міста Ірпінь Дмитро Христюк, начальник відділу фізичної культури та спорту КОДА –  Сергій Тимофеєв та інші почесні гості, які прибули на це спортивне свято.
Змагання проводилися у таких видах спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. Переможці та призери змагань визначалися в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.
За результатами змагань учасниця команди Переяслав-Хмельницького району Вікторія Устич зайняла почесне третє місце серед змагань з настільного тенісу.

Як Спартакіада стала великим спортивним святом серед держслужбовців Київщини