Відбулася щотижнева апаратна нарада

11 червня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів щотижневу апаратну нараду. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, керівники установ, організацій та структурних підрозділів РДА.
На початку наради голова РДА Юрій Клименко наголосив присутнім на тому, що необхідно активізувати роботу щодо підписки міськрайонної газети «Вісник Переяславщини».
Начальник сектору превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Сергій Полтавець повідомив, що крадіїв, які викрали кабель і залишили мешканців району без мобільного зв’язку, затримали.  Наразі вони знаходяться під вартою.
Про хід проведення медичної реформи на Переяславщині доповіла заступник головного лікаря комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Базиль. Станом на 11.06.2018 року підписано 10020 декларацій (2100 –  сільське населення, 7920 – міське населення).
Про роботу Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України  в Київській області доповів головний інспектор сектору Олександр Бутенко. За минулий тиждень ліквідовано 4 пожежі.
Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина поінформувала, що пришкільні табори в навчальних закладах працюють. Також, в школах району розпочинаються ремонтні роботи.
Про заплановані заходи, які відбуватимуться в районі протягом тижня повідомила начальник відділу культури РДА Анна Скляренко.
Голова райдержадміністрації Юрій Клименко вкотре наголосив відповідальним працівникам РДА за благоустрій населених пунктів району на дотриманні в належному стані сільської місцевості. Особливо звернув увагу на обкошування узбіч.
По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.