Проведено спільне засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості на

12 червня 2018 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося спільне засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та легалізації виплати заробітної плати та зайнятостінаселення під керівництвом керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Валерія Перчука за участю представників Пенсійного фонду, податкової, центру зайнятості, управління соціального захисту населення та підрозділів РДА.
На засідання робочої групи виносилося питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірів не менше мінімального.
З метою вжиття дієвих заходів на засідання були запрошені ряд керівників підприємств, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму.
Завдання робочої групи дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та детінізації трудових відносин.
На засіданні було прийняті відповідні рішення щодо надання письмових пояснень та підтверджуючих документів по даному питанню.