Візит представників Програми «U-LEAD з Європою» на Переяславщину

12 червня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбулася робоча зустріч представників Програми «U-LEAD з Європою» з головою Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрієм Клименком та керуючою справами виконкому міської ради Валентиною Гринець.
Участь в засіданні також взяли керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, начальник відділу з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг РДА Володимир Горовий та начальник центру надання адміністративних послуг міської ради Тетяна Швидка.
 Зустріч відбулася з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо модернізації ЦНАПу.
Представники програми «U-LEAD з Європою» презентували присутнім програму та проінформували про основні напрямки діяльності.