Спільне засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам

12 червня 2018 року управлінням соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації проведено спільне засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
На засіданні з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ( в т.ч. пенсій), розглянуто 4 заяви із них 2 заяви на призначення пенсії, 1 заява на призначення адресної допомоги, 1 заява на призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологам погоджено всі 4 заяви.
Розглянули питання призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників, керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».
Розглянуто 4 заяви на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, всім 4 сім’ям державну соціальну допомогу призначено в повному обсязі.