Наслідки негоди на Переяславщині

13 червня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда здійснили об’їзд  населених пунктів району, щоб оцінити збитки надані в результаті несприятливих погодних умов.
Сильний дощ та гроза,  які пройшли в ніч з 12.06. на 13.06.2018 року, призвели до пошкодження ліній електропостачання та повалення дерев у багатьох населених пунктах району.
Найбільш постраждали два населені пункти: Пологи-Вергуни та Улянівка. На даний час проводяться роботи по відновленню електропостачання в населених пунктах району силами 6 бригад районного підрозділу ПАТ «Київобленерго». До кінця дня електропостачання буде відновлено.
У селах Пологи-Вергуни та Улянівка здійснюється розчистка доріг силами ТОВ «Агрошляхбуд», ПП «Євросем», ФГ «Волошка» та «Колосок» від замулення,  яке виникло внаслідок  дощових опадів. Також здійснюється розчистка повалених дерев.
За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА травмованих осіб,  внаслідок негоди, немає.