Турнір пам’яті Анатолія Нетаврованого

14 червня 2018 року в с. Дем’янціпройшовспортивний турнір серед школярів присвячений пам’яті вчителя фізичного виховання Анатолія Нетаврованого.
У змаганнях брали участь збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів Переяслав-Хмельницького району. У волейбол змагались дівчата віком до 2003 р.н., переможцями стала команда Ташанського НВО, другими волейболістки Демянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, почесне третє місце посіла команда Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У футбол змагалися юнаки віком до 2002 р.н., переможцями стала збірна команда Циблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце посіли господарі, юні футболісти Демянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце зайняла команда Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів. Донька Анатолія Нетаврованого вручила солодощі.