На Переяславщині відзначили День дільничного офіцера поліції

18 червня в актовій залі райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня дільничного офіцера  поліції.
Справа дільничних непроста і водночас дуже відповідальна, адже саме вони підтримують правопорядок в населених пунктах, захищають права, інтереси, життя та гідність наших громадян, займаються профілактикою злочинів і правопорушень та їх розкриттям.
Під час урочистого зібрання з вітальними словами до присутніх звернулися начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Олег Петренко, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької райради Петро Качкалда, голова Яготинської РДА Василь Шмигановський, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, а також генерал-лейтенант міліції у відставці, екс-віце-прем’єр-міністр України, генеральний прокурор України 2014-2015років  Віталій Ярема.
Окрім теплих слів вітань, в день професійного свята, дільничні офіцери поліції отримували Подяки з грошовими винагородами та подарунки.
Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у зміцнення правопорядку, високий професіоналізм та з нагоди Дня дільничного офіцера поліції Подяки від голови райдержадміністрації та голови районної ради отримали троє дільничних.
Віталій Ярема від імені фонду “Закон і честь”, почесним президентом, якого він є, вручив сучасні ноутбуки дільничним поліцейським Переяслав-Хмельницького, Яготинського, Баришівського, Березанського, та Згурівського відділень поліції та ще один ноутбук з роутерами передав Переяслав-Хмельницькогму відділу поліції.
Пісенні вітання учасникам зібрання цього дня дарували Микола Гриценко та Лідія Ющишина.