Мешканці села Пологи-Яненки відзначили День села

Щорічно за традицією, в другу суботу липня, мешканці села Пологи-Яненки відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.
Свято розпочалось в сільському Будинку культури із урочистої  програми, де під звуки козацького маршу були внесені коровай, прапор України та села.
Із теплими словами до своїх односельців звернулася сільський голова Валентина Кушнір. Вітаючи односельчан зі святом, Валентина Василівна подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування та спонсорам свята: ФГ «Колосок», компанії «Ерідон» ,куди входить ПП «Соєва сфера», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ Переяслав-Хм. «Молпродукт», приватному підприємцю Лелюшку В.А, вихідцям села
Дарді О.І. та  Мацкевичу В.В.
У цей день на свято до своїх земляків завітав заступник голови районної ради Іван Бугаєнко. Іван Сергійович привітав усіх присутніх та вручив подяки від голови райдержадміністрації та голови районної ради сільському голові та активісту села Андрію Іщенку.
До привітань долучилися голова ФГ «Колосок» Олександр Кузьменко, який подарував громаді бензокосу, а сітку з футбольними м’ячами для  сільської футбольної команди передав представник компанії «Ерідон» Олексій Шоломок.
Не з пустими руками приїхали підтримати й привітати свою колегу сільські голови Олександр Палагута, Петро Ємець, Василь Вовчанівський, Тамара Шаповал, Віктор Кужільний, Тетяна Постолюк.
Всі вони побажали селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.
Голова ж  Вовчківської громади Тетяна Постолюк, на додачу до  подарунку, привезла творчий колектив «Червона калина» (художній керівник Валентин Гордієнко), який своїм виступом подарував неймовірну насолоду всім присутнім на святі. Колориту та настрою концерту додали танцювальні номери колективу «Реверанс» Будинку культури с.Велика Каратуль (керівник Владислава Девко), вокальні номери у виконанні аматорів села Юрія Зражевського, Любові Джуми, Ліани Шинкаренко та гумор у виконанні Любові Рубан.
В цей день сільський голова привітала подарунками довгожителів села Шенька Олександра Михайловича, Сніжко Марію Федотівну, Мацкевич Ольгу Кузьмівну, Ємець Ганну Гуріївну.
Також вітання приймали «золоті» ювіляри - сімейна пара Коваля Миколи Михайловича і Ольги Іванівни та молоді пари, які в цьому році  стали на весільний рушник: Глоба Роман та Аліна,Левченко Віталій і Людмила, Мартинюк Віталій та Ірина, Радчук Вадим і Вікторія, Савицький Олексій та Юлія, Михайловський Юрій та Євгенія.
Не залишились без подарунків новонароджені козачата: Шаповалов Максим, Скляренко Данило, Олефіренко Адам, Михайловський Владислав.
З виходом на  заслужений  відпочинок  Валентина Кушнір привітала жителів села Глобу Миколу Ларіоновича, Коржика Олександра Миколайовича.
Особлива подяка жительці села Валентині Василенко за надзвичайно майстерно виконані вишиті ручні роботи з бісеру, які були представлені в фойє сільського Будинку культури та батут, який вона люб’язно надала для розваг малечі.
Відразу ж, після закінчення концертної програми всіх присутніх запросили до святкового столу скуштувати смачних страв української кухні.
Для дітей була організована ігрова програма з цікавими призами. Багатьом відпочивальникам сподобалося «фоткатися» на згадку  в Етно-куточку. На святі також працювала виїзна торгівля.
Святкування Дня села продовжилось запальною дискотекою, яку в живу до третьої ранку виспівали й провели Юрій та Микола Зражевські.
То ж, сподіваємось,що наступне свято села пройде в такій же дружній та радісній атмосфері, як і цього річ, а бажаючих  допомагати організовувати та проводити такі свята з’явиться ще більше.