Робочий візит ПП «Соснова»

З метою огляду ходу збирання урожаю ранніх сільськогосподарських культур 2018 року начальник відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Кузькова та директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Щупик 10 липня здійснили робочу поїздку до приватного підприємства «Соснова» с. Соснова Переяслав-Хмельницького району.
Основними напрямками діяльності підприємства є :виробництво сільськогосподарської продукції (рослинництво, тваринництво).
Під урожай 2018 року ПП «Соснова» посіяно сільськогосподарські культури на площі 4166 га, в тому числі: зернові культури на площі 1805 га, з них озима пшениця 600 га, ярий ячмінь 227 га, горох 313 га, кукурудза 665 га; технічні культури на площі 1149 га в тому числі соняшник 1000 га, соя 59 га, озимий ріпак 90 га та кормові культури на площі 237 га.
Поголів’я ВРХ станом на 01.07.2018 року становить 764 голови, в тому числі 345 корів, поголів’я свиней –110 голів, овець – 637 голів.
За 6 місяців 2018 року господарством реалізовано 558 тонн м’яса, середній удій молока на корову становив 3640 кг,
Підприємство вже розпочало збір ранньої групи зернових культур, а саме озиму пшеницю, урожайність якої становить біля 60 ц/га.
Варто зауважити, що ПП «Соснова» в свої діяльності активно практикує використання інноваційних технологій, як в рослинництві, так і в тваринницькій галузях. Успішність та знаковість даного підприємства полягає в фаховому та кропіткому керівництві його засновника та керівника Юрія Павлушка, та спеціалістів підприємства.
На завершення огляду процесу жнив Сергій Шупик відмітив, що в своїй діяльності ПП «Соснова» дотримується всіх обов’язкових норм та стандартів. Гарантована безпека врожаю забезпечується впровадженням як новітніх технологій, так і дотриманням норм пожежної безпеки, та повідомив про програми державної підтримки, які діють в АПК цього року, та  з метою запобігання незаконного заволодіння земельним ділянками та урожаєм в області функціонує оперативний штаб.