Спільне засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам

10 липня 2018 року відбулося засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
На засіданні з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ( в т.ч. пенсій), розглянуто 13 заяв із них: 7 заяв на призначення пенсії, 1 заява на призначення щомісячної страхової виплати, 5 заяв на призначення адресної допомоги, 1 заява на призначення допомоги одинокій матері: погоджено  10 заяв із них 3 заяви на призначення (відновлення) пенсії відмовлено в зв’язку із відсутністю особи за фактичним місцем проживання, за значеним у заяві про призначення пенсії.
Розглянули питання призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників, керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».
Розглянуто та погоджено 2 заяви на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомогу призначено в повному обсязі.