Очільники району вітали громаду Цибель з Днем села

04 серпня 2018 року село Циблі Переяслав-Хмельницького району відзначало День села. Привітати жителів села приїхало чимало гостей. Серед них голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та сільські голови сусідніх сіл району.
Керівники району привітали громаду села зі святом та побажали подальшого соціально-економічного розвитку населеного пункту. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток населеного пункту та з нагоди Дня села вручили подяки з грошовими винагородами найактивнішим жителям Цибель.
Гарного настрою під час концерту всім дарували виступи артистів Переяславщини. Також кожен мав можливість ознайомитися з історією затоплених сіл та виставкою вишитих робіт майстринь села.
Щасливі обличчя, дитячі посмішки та всеохоплюючий гарний настрій свідчили про те, що свято вдалося.