Нарада

07 серпня 2018 року в залі засідань РДА відбулася зустріч голови Переяслав-Хмельницької РДА Юрія Клименка з жителями села Горбані, під час якої обговорювався стан централізованого водопостачання у даному населеному пункті.
Система централізованого водопостачання в селі Горбані сформувалась шляхом розвитку вуличної водопровідної мережі, що приєдналась до водозаборів тваринницької ферми та господарського двору сільгосппідприємства СВК «Горбані». Зазначену систему сільгосппідприємство не передало до комунальної власності і в результаті цього впродовж останніх 10 років не забезпечується стабільність її роботи.
На даний час СВК «Горбані» практично збанкрутувало, має значні борги, у тому числі і за спожиту електроенергію, що привело до від’єднання від електромережі.
Частина боргу за спожиту електроенергію вже погашена і ведеться робота з підготовки відповідного пакету документів щодо реструктуризації боргу.
В ході обговорення даного питання було вирішено  подати пакет документів до ПАТ «Київобленерго», після чого й буде відновлено електропостачання водозаборів.