Інформація

За участю голови Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації Клименка Юрія Васильовича відбулась нарада щодо забезпечення реалізації будівництва медичної амбулаторії в с. Хоцьки, на фінансування якого у 2018 році виділяється субвенція з державного бюджету місцевому бюджету у розмірі понад 4 млн.грн.
У нараді приймали участь: начальник фінансового управління Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Куделя В.В., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Гич О.Г., сільський голова села Хоцьки Дмитренко В.О., виконуюча обов’язки головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-соціальної допомоги» Базиль О.В.
Прийнято рішення щодо відведення земельної ділянки під будівництво амбулаторії у постійне користування виконкому Хоцьківської сільської ради.