Про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Відділом з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи разом з Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено пожежно-тактичне навчання щодо гасіння пожеж в природних екосистемах.
Відбулосязасідання Переяслав - Хмельницької  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.Порядок денний:
1. Про виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Переяслав-Хмельницького району.
2. Про забезпечення протипожежного захисту під час збирання нового врожаю.
3. Про заходи щодо запобігання масовим отруєнням дітей у літніх
таборах Переяслав-Хмельницького району.
Надається інформація згідно Табеля термінових донесень в Департамент з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА, та звітна документація про стан цивільного захисту в Переяслав-Хмельницькому районі.
Підготовлений проектрайонної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2022 роки.
Відділом з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щоденно проводиться прийом громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, приймаються  документи на виготовлення посвідчень, та на  виплату грошових компенсацій, видаються довідки та надсилаються запити  для виконання програм пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Здійснюється  організація санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На даний час отримали  послуги з оздоровлення в санаторно-курортних закладах семеро громадян  віднесених до категорії 1, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
Продовжується прийом документів на оздоровлення та компенсацію за невикористану санаторно-курортну путівку, громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії у 2019 році
Щомісячно виплачуються грошові компенсації громадянам по бюджетній програмі «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Проводиться робота з сільськими радами, установами, організаціями по питаннях відділу з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Начальник відділу з питань
надзвичайних ситуацій
та ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи                                                  О.Т.Гопанчук