Керівництво району оглянуло виставку спецзасобів, які знаходяться на озброєнні у поліцейських

10 серпня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів народу щодо проведення жнив на Переяславщині. Участь в нараді взяли керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП у Київській області Олег Петренко та керівники сільськогосподарських підприємств району.
В ході спілкування присутні підвели підсумки збору ранньої групи сільськогосподарських культур. Станом на 10.08.2018 року господарствами району зібрано ранніх зернових та зернобобових культур на площі 11393 га (82%). Керівниками с/г підприємств розпочато розрахунок з населенням за оренду земельних часток (паїв).
Цього ж дня на центральній площі міста Переяслав-Хмельницького відбулися профілактичні відпрацювання Переяслав-Хмельницького відділу поліції за участі обласного керівництва на території міста та району.
Тому, під час робочої зустрічі з начальником Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП у Київській області Олегом Петренком присутні обговорили криміногенну ситуацію в районі.
Олег Григорович зазначив, що нічні чергування районом груп реагування патрульної поліції дали позитивні результати, тому додатково заплановано ввести додаткову групу. Основною проблемою є ремонт наявного автотранспорту.
В свою чергу аграрії району зазначили, що безпека району хвилює всіх, тому пообіцяли всіляко сприяти у вирішенні даних проблем.
На завершення, керівництво району та керівники с/г підприємств спільно з представниками поліції оглянули виставку спецзасобів, які знаходяться на озброєнні у поліцейських.