В навчальних закладах району відзначили День знань

03 вересня 2018 року навчальні заклади Переяслав-Хмельницького району відзначили День знань. Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко завітав на святкову лінійку до Дем᾽янецької ЗОШ І-ІІІ ст., де окрім учнів та педколективу, на шкільному подвір’ї зібралося як ніколи багато глядачів святкового дійства – батьки та родичі дітей, а то й просто місцеві жителі.
За ініціативи Президента України Петра Порошенка, відповідно до Закону України «Про освіту» з 1 вересня 2018 року розпочалася практична реалізація Концепції Нової української школи. Глава держави зазначив: «Цілком логічно, що програма починається з найменших – першокласників і буде крок за кроком зростати разом з ними».
Нове освітнє середовище – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, вчителів і батьків.
Власне, головними дійовими особами цього свята традиційно є першокласники. Саме їх радісно зустрічали на святі, адже сьогодні першачки долучаються до своєї шкільної родини.
З вітальними словами до всіх присутніх звернувся директор школи Микола Погребний.
Голова райдержадміністрації Юрій Клименко також привітав учнівську молодь, учителів і батьків з Днем знань та початком нового навчального року. Побажав успіхів у навчанні та з нагоди свята подарував школі подарунок.
Вітальні слова цього дня звучали і від сільського голови Дем᾽янецької сільської ради Миколи Мамітька.
Благословення на добрий початок навчального року учнів першого класу та учнів усієї школи здійснив настоятель сільського храму отець Григорій.
Загалом, свято відбулося з різноманітними розважальним і пізнавальними заходами, численними привітаннями, подарунками, сюрпризами та творчими номерами.
Пролунав «перший дзвоник» і першокласники ступили на шкільний поріг, де для них розпочнеться перший в житті урок. Для одинадцятикласників цей навчальний рік в школі теж особливий – останній та дуже відповідальний.
Цього ж дня, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук з Днем знань вітав Циблівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст.. Побажав успіхів у новому навчальному році та передав для потреб школи подарунок від керівництва району.
Тож нехай новий навчальний рік відкриває перед школярами нові горизонти пізнання, вчителів надихає успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей!