Віталій Ярема привітав колектив рідної школи з Днем знань

Сьогодні, 3 вересня, колектив школи села Велика Каратуль (Київська область) з початком нового навчального року привітав уродженець Переяславщини нині генерал-лейтенант міліції у відставці Віталій Ярема (55 років), який є також заступником голови обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Проте на свято він прибув в першу чергу, як колишній вихованець цієї школи. Саме звідси він отримав путівку у життя і на власному прикладі довів, що і звичайна сільська школа може бути гарною основою для досягнення значних успіхів.
Разом з директором навчального закладу Віталієм Заболотнім, головою сільської ради Олександром Середнім, керівником місцевого ПОА “Україна” Григорієм Поралом та іншими оглянув підготовку школи до нового навчального року, роботи в умовах програми нової української школи, поспілкувався на різноманітні теми як з педагогами, так і звичайними каратульцями, яких немало цього ранку завітало на свято.