9 жовтня голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  Юрій Клименко разом із начальником відділу освіти Тамілою Дубиною відвідали новостворений комунальний заклад «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр» Переяслав-Хмельницької районної ради Київської області.
Інклюзивно-ресурсний центр створений з метою психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, затверджено його Статут,  штатний  розпис  та  виділено окреме  приміщення для ІРЦ на базі Циблівської ЗОШ. 25.09.2018 рішенням сесії районної ради призначено на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Світлану Шульгу. У приміщенні ІРЦ проведені ремонті роботи на суму 200,0 тис.грн. із місцевого бюджету. Для функціонування ІРЦ придбано відповідне обладнання за кошти державного бюджету у розмірі 119,0 тис.грн.
Не залишилася осторонь і райдержадміністрація. Для ІРЦ були придбані м’які меблі та килимове покриття.
Для надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами та для належного функціонування ІРЦ від департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації розпочалася поставка обладнання. На даний час встановлена інтерактивна підлога.