Засідання комісії Переяслав–Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

09 жовтня 2018 року проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, під головуванням заступника голови адміністрації Анни Скляренко, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 « Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:
 - про надання житлової субсидії сім’ям в складі яких є зареєстровані члени сім’ї, але фактично за даною адресою не проживають  – 9 сім’ям;
- про надання житлової субсидії сім’ям на підставі договору найму  (оренди) житла – 4 сім’ям;
- про надання житлової субсидії на понаднормову площу житла – 18 сім’ям;
- про припинення раніше призначеної житлової субсидії громадянам, у разі переїзду в інше житлове приміщення (будинок) – 1 сім'ї ;
-  про припинення раніше призначеної житлової субсидії громадянам, які звернулися за заявою – 7 сім’ям;

- про продовження прийняття заяв щодо отримання невикористаної житлової субсидії до 1 листопада 2018 року – 9 особам
На засіданні комісії також розглянуто та погоджено :

- 7 заяв про призначення щомісячної допомоги для покриття витрат на         проживання внутрішньо переміщеним особам ;

- 3 заяви про призначення (відновлення) виплати  пенсії (згідно п.8 і 9 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016р.№365), з них одна відмова , у зв’язку з відсутністю особи за фактичним місцем проживання.

- 2 заяви на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.