Засідання Переяслав-Хмельницької комісії з питань ТЕБ та НС

10 жовтня 2018 року під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Юрія Клименка відбулося позачергове засідання Переяслав-Хмельницької  комісії з питань ТЕБ та НС Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.  На комісію були запрошені заступник  командира бригади з озброєння військової частини А 3085, полковник Едуард Сайко.
Комісією були розглянуті  питання:

1. Про сили та засоби, які є в наявності на території військової частини А3085 для недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.
2. Про виконання плану взаємодії військової частини А 3085 з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при ліквідації (запобіганню) надзвичайної ситуації.
3.Про уточнення та затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки Переяслав-Хмельницького району на 2019 рік.
4. Про визначення переліку стаціонарних пунктів обігріву на осінньо-зимовий період та розміщення стоянок (майданчиків) для відстою транзитного великовантажного транспорту на автошляхах Київ-Харків та Бориспіль-Дніпро.

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації   Юрій Клименко повідомив членам комісії про вибухи на території арсеналу поблизу Ічні, що сталися 9 жовтня 2018 року.
Заступник командира бригади з озброєння військової частини А 3085, полковник Едуард Сайко доповів, що в розпорядженні військової частини є ЗІЛ 131-АЦ 40 – 2 одиниці, 2 бойові розрахунки, чергові машини-2 одиниці, КРАЗ 255Б -1 – 2 одиниці, постійний черговий підрозділ з пожежної безпеки в складі 7 чоловік та спостережні пости на вишках, які контролюють ситуацію з пожежної безпеки в радіусі 5-10 км на предмет проникнення диверсійних груп, спалахів тощо.
Провідний  інспектор Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області Андрій Андрущенко довів до членів комісії перелік потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки Переяслав-Хмельницького району.
          Вирішили:
1. Уточнити та за необхідності внести змінив до плану взаємодії військової частини А 3085 з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при ліквідації (запобіганню) надзвичайної ситуації, а також план спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період.
2. Затвердити перелік потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки Переяслав-Хмельницького району на 2019 рік.
3. Визначити пункти обігріву:

денні
– приміщення фельдшерсько-акушерських пунктів і амбулаторій  в населених пунктах району.
цілодобові – Переяслав-Хмельницький р-н (с. Ташань) - Стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких та непрацездатних осіб, центральна районна лікарня.
пересувний – на базі автомобіля ЗІЛ-131 (кунг).

4. Визначити розміщення стоянок (майданчиків) транзитного великовантажного транспорту:

АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 80 км.а/ш Борисполь – Дніпро.
АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 91 км.а/ш  Київ –Харків.
АЗС ТОВ «Прем’єр –Ліга» 54 км.а/ш   Борисполь –Золотоноша.
ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» 44 км.а/ш. Борисполь – Дніпро.