Засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня захисника України в Переяслав-Хмельницькому районі

10 жовтня 2018 року під головуванням керівника апарату адміністрації Валерія Перчука відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення на Переяславщині заходу з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня козацтва, який відбудеться 13 жовтня 2018 року в селі Циблі.
Участь в засіданні взяли заступник голови адміністрації Анна Скляренко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, т.в.о. військового комісара Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату В’ячеслав Пронін.
Під час наради обговорено план заходів, сценарій урочистої частини та інші організаційні питання. Відповідальним за проведення урочистостей працівникам райдержадміністрації дано доручення щодо належного виконання поставлених завдань з підготовки та відзначення даного заходу.