Виїзний семінар

10 жовтня 2018 року в приміщенні Узинської об’єднаної територіальної громади (Білоцерківський район, м. Узин, відбувся виїзний семінар з порядком денним: «Про основні завдання та напрямки соціальних послуг населенню об’єднаних територіальних громад та поглиблення співпраці з управлінням соціального захисту населення».
Участь взяли начальник управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Ясинчук Надія Юхимівна та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іванченко Микола Миколайович.
Основна увага приділялася наданню соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги та соціального захисту в цілому.